ارتقا نسخه php تمامی وبسایتها

با توجه به قدیمی بودن نسخه php 5.3 و لزوم پشتیبانی نسخه های جدید php ، نسخه php پیشفرض سرور به نسخه 7.3 ارقا یافت.همچنین دو نسخه 5.6 و 5.3. نیز روی سرور نصب گردیده است.ورژن php تمامی وبسایتهای موجود روی سرور ... بیشتر »

25th May 2019
تخفیف ویژه به هنرمندان

به پاس قدردانی از هنر و هنرمند ، هاستفا جهت سایتهای شخصی و رسمی هنرمندان گرامی از 30 تا 100 درصد تخفیف در خدمات میزبانی وب ارائه خواهد کرد.لطفا جهت اطلاعات بیشتر با بخش فروش تماس بگیرید.فرم تماس با ... بیشتر »

16th Jun 2015
کسب نماد اعتماد دو ستاره توسط هاستفا

هاستفا موفق به کسب نماد اعتماد الكترونیكی دو ستاره از مركز توسعه تجارت الكترونیكی وزارت صنعت، معدن و تجارت شد در حال حاظر حدود 150 سایت خدمات هاستینگ در کشور دارای نماد اعتماد میباشند که تنها 5 ... بیشتر »

3rd May 2014
درگاه پرداخت بانک ملت

بنا به درخواست مشتریان گرامی و وجود برخی مشکلات گاها در سیستم بانکداری اینترنتی ، امکان پرداخت آنلاین از طریق دروازه پرداخت بانک ملت نیز فراهم گردید. از این پس شما میتوانید هم از طریق سیستم ... بیشتر »

15th Apr 2012
ثبت آنلاین دامین آی آر

سیستم ثبت آنلاین دامین آی آر  راه اندازی شد.از این پس به محض پرداخت صورتحساب در صورتی که قبلا در سایت ایرنیک ثبت نام با ایمیل اراده شده ثبت نام کرده باشید و یا شناسه ایرنیکتان را هنگام سفارش ... بیشتر »

28th Nov 2011
راهنمای پرداخت آنلاین وجه سفارشات

راهنمای پرداخت آنلاین به مرکز آموزش اضافه شد. برای مشاهده مفاله به راهنمای پرداخت اینترنتی مراجعه کنید.

9th Nov 2011
پرداخت آنلاین

قابلیت پرداخت آنلاین مستقیم فاکتور ها به سیستم اضافه شدازین پس برای پرداخت سفارشات خود میتوانید در بالای فاکتور گزینه پرداخت آنلاین را انتخاب نمایید و پرداخت خود را تکمیل نمایید همه کارتهای ... بیشتر »

6th Jan 2010
انتقال سیستم سفارشات به هاستفا

با راه اندازی سیستم جدید مدیریت مشتریان، کلیه سفارشات ازین پس از این سیستم قابل ثبت و پیگیری میباشد.
لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید

1st Jan 2010

Powered by WHMCompleteSolution